Ana Sayfa › Sayfa › HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

KahveMolasi.Net internet ortamında insanların bir araya gelmesine aracılık eden sosyal bir platformdur. Hayata dair aklımıza gelen her alanda bilgi, fikir ve yasal dosyaların paylaşıldığı aralıksız çalışan bir organizasyondur.

1990′ den itibaren yayında olan KAHVE MOLASİ NET sürekli kendisini yenileyen sistemiyle üyelerine hizmet etmektedir.

4 yıldır sürekli büyüyen, gelişen ve üyelerine yeni imkanlar ve heyecanlar sunan Kahve Molasi Net giderek artan dinamizmiyle bugün Türk internet kullanıcıları için hem dev bir bilgi arşivi hem de sosyal buluşma platformu olarak hizmet vermektedir.

“Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir” sloganıyla hizmet veren platformda üyelerimiz siyasetten spora, eğitimden ekonomiye, bilişim dünyasından sanata, hayatın içinde var olan hemen her alanda, güncel gelişmeler hakkında sürekli bilgi alış verişinde bulunur, tartışır ve vakit geçirirler. KAHVE MOLASİ NET kendini belli bir alana kısıtlamayarak her kesimden internet kullanıcısının kullanabildiği bir yapı haline gelmiştir. Bu yüzden biz kendimizi Türkiyenin küçük ölçekte bir örneklemi olarak görmekteyiz. Her yaş grubundan, her eğitim seviyesinden, her siyasi görüşten, her takım taraftarından, bütün illerden ve yurt dışındaki Türklerden üyelerimiz bulunmaktadır.

Aynı zamanda bir “forum sitesi” olan platformumuzda üyelerimizin en büyük avantajlarından birisi gündelik hayatta yaşayadıkları her türlü sorunu, veya merak ettikleri soruları sorabildikleri bölümlerin bulunmasıdır. Sorulan soru ve gelen isteklere sayıları 80’in üstünde olan idare kadrodaki görevlilerimiz -veya diğer üyelerimiz- cevap vermektedir. Karşılıklı konuşma imkanı sağlayan interaktif yapı sayesinde sorunu olan üyelerimize günün hemen hemen her saatinde yardım edilebilmektedir.

Bunların yanında üyelerin veya idare kadromuzun düzenlediği çeşitli etkinlik ve yarışmalarla ziyaretçilerimiz ilgi alanlarındaki etkinliklere katılarak hoş vakit geçirebilmektedir. Özellikle farklı illerdeki buluşma organizasyonları sayesinde üyelerimiz gerçek hayatta tanışma imkanı bulup arkadaşlıklarını sağlamlaştırabilmişlerdir.

Son olarak forumumuzu kapatarak blog sitesi olarak yola devam etme kararı aldık.